O násO nás

na staré poště

Bistro Na Staré postě je restaurace s letitou tradicí. My, jako noví provozovatelé, k tomu tak s pokorou přistupujeme a snažíme se udržovat koncept restaurace ve stejném duchu a vysokém standardu, jak jste byli zvyklí. Vaříme mezinarodní i českou kuchyni, kde se tradice mísí s moderními postupy a kde je důraz kladen na čerstvé a lokální suroviny.

Náš personál posbíral zkušenosti z nejlepších restaurací po celé České republice. Tvář a směr kuchyně udává šéfkuchař Jakub Čadina. Společně se zkušeným týmem kuchařů, manažerem restaurace a číšníky,  dbají na dokonalý soulad jídla s vínem a budou se starat o vaši spokojenost.

naše pestrá nabídka

Nabídka restaurace je pravidelně obměňována dle dostupnosti sezónních surovin. Bistro Na Staré postě je ideálním místem pro setkání s přáteli, slavnostní večeře, obchodní jednaní i firemní večírky či svatby. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že se k nám budete rádi vracet.

S úctou vaš Michal Bimka 

Hodnocení hostůco o nás říkají naši hosté

Velmi příjemné posezení. Atmosféra, ochota personálu a celkový klid. Prostě nádhera. A naprosto senzační borůvková limonáda. Určitě se vrátím. Nulla tincidunt euismod justo, non laoreet tellus maximus dapibus. Praesent porttitor ante ac mattis volutpat.

Jan Šefčíková

Skvělé jídlo, Italské rizoto s chřestem. Vynikající domácí limonáda. Obsluha - milý mladý muž a příjemná slečna. Doporučuji. a opět doporučuji. Vím kam v Nymburce jít načerpat pohodu a příjemně ztrávit čas.

Václav řehák

Bistro Na Staré poště je místem, kde se můžete s přáteli potkávat u dobrého jídla a pití. Gastronomie si zakládá na rozvoji regionu a podpoře malovýrobců z různých koutů naší republiky. Na mlýnku je výběrová káva, čepované pivo z minipivovaru a vína z Rakouska-Uherska. Kuchyně je postavená na lokálních surovinách.

Lenka Mašková